אשדוד וחיפה

Project:שידורינו בערוץ 98
רכיבCode
Category:feature
עדיפות:normal
אחראי:Unassigned
Status:כפול לקריאה אחרת
תיאור

היי שיר,
ראיתי את הפריויו ששלחת לי. בעיקרון זה נחמד וצבעוני. וגם הגענו ל-17:53 שזה כמעט מהדורה שלמה, נכון? אולי אפשר לראיין את אסף שטילמן כדי לסגור את המהדורה הזו עם עוד קצת תוכן רלוונטי? הוא יכול לספר על החויה שלו מהעבודה מול אשדוד ומה היו האתגרים שם. אפשר גם לראיין את האשדודים עצמם. קצת חסר רקע על מה שקרה שם מבחינת אתגרי ההפקה, וגם קצת חסר לנו וידאו כדי לסגור מהדורה :-)

כמה הערות טכניות יותר.

א. מאוד קשה לעקוב מתי זה אשדוד ומתי זה חיפה. בעיקרון לקחת קודם את אשדוד ואז את חיפה, סבבוש. רק שאז, בכל החלק הראשון, לוודא שבכל פעם שעוברים לצילום מאשדוד, רשום "אשדוד". ברוב המקרים טיפלת בזה, צריך רק לוודא שזה בכל המקרים. וזה נכון גם לגבי החלק השני, שאז מדברים על חיפה. לדעתי לפחות פעם אחת פיספסנו את הכתובית הזו - אחרי שגלינה מסיימת לדבר ולפני שרעות מתחילה לדבר, או בסיום הדברים של רעות.
ב. הקטעים שהשתמשת בהם לתיאור חיפה במהלך הראיון של גלינה הם קטעים של סוף המצעד, וזה נראה קצת לא ברור איך גלינה אומרת שהיו כאן מאות אנשים והכיכר נראית ריקה. אולי כדאי להתחיל דווקא עם תמונות של מהלך המצעד, למשל כשגלינה מדברת על מצעד פוליטי, להציג המחשות לפוליטיות של המצעד כמו שמופיע בקליפ אחרי גלינה.
ג. בקטע 10:10 עד 10:30, יש קליפ ארוך מאוד של רקע מהמצעד. הייתי מעדיף שאחרי שרעות מתחילה לדבר, נכניס את הקליפים ברקע של הקול שלה. כי כרגע ההרגשה היא שרעות דיי חוזרת על עצמה לגבי הדרישות מהעירייה. וזה קצת מבאס שכל כך הרבה מ"הראש של רעות
ד. המוזיקה - בכל מקום שהשתמשת במוזיקת הרקע של האירוע, זה מצויין. אבל איפה שהכנסת קטע מוקלט, ותכלס זה ברוב החלק הראשון (00:00-13:00 בערך) - מדובר במוזיקה מסחרית. ולכן צריך לרשום קרדיטים לפי הטופס של אקום. בכל מקרה כדי להשאיר את זה באינטרנט, נצטרך להחליף את המוזיקה שמאפשרת שימוש לא מסחרי, CC. למשל אפשר אולי למצא מוזיקה מתאימה בCCמיקסטר. עוד בדף "מוזיקה חופשית" : http://makore.6tzvaim.com/node/135
ה. רעות והמוזיקת רקע - המזיקת רקע אצל רעות חזקה מדיי.
ה. פיצ. קצת לחתוך בהתחלה של חופית את ה"תערכי את זה טוב". לדעתי זה קצת מיותר. (למרות שזה משעשע).
ח. הייתי שם את אורשי מייד אחרי שגלינה אומרת שהמצעד בחיפה הוא פוליטי.
ט. אולי נכון יותר לעשות שיקופית של תקציבים, לפי הטקסט של אורשי. טלויזיה זה מדיום טיפש ולאנשים אין כח להקשיב, צריך להגיש להם את המספרים עם טבלה פשוטה כדי שיראו על מה מדובר.
י. שקופית נוספת של גלינה בטקסט הסיכום, כי כבר שכחנו איך קוראים לה.
יא. אחרי הפאנצ' של גלינה, הייתי שם עוד איזה 5 שניות של מישהי/ו עם דגל מתנופף או משהו כזה.

עדכונים

#1 נשלח על ידי ברוך אורן ביום ב', 25/11/2013 - 14:37
מצב:פתוח» כפול לקריאה אחרת