הדר גרד, מותיקי פעילי הקהילה, הלך לעולמו הבוקר

הדר גרד, מתנדב ותיק בפרויקט הטלויזיה הקהילתית "מה קורה?", משתתף בקבוצת התיאטרון "קשת מזהב" וצלם מוכשר - הלך הבוקר לעולמו. אתמול אושפז הדר במצב קשה בבית החולים תל השומר, והבוקר נודע דבר פטירתו. מידע על ההלויה טרם נמסר.
הדר, בן 81 במותו, היה דמות מוכרת לרוב מתנדבי שישה צבעים ומבקרי המרכז העירוני לקהילה הגאה בגן מאיר, תל אביב. הדר אירח בביתו את חדר העריכה של "מה קורה" בשנתיים האחרונות, והרבה להשתתף בהכנת כתבות במסגרת התנדבותו ב"מה קורה". הדר השתתף בקבוצת "קשת מזהב" ללהט"בים בגיל הזהב, מאז הקמתה. הוא שיחק בשתי ההצגות שהעלתה הקבוצה, "העולם שייך ל?" ו-"גיי-ריאטריה".
מרבית שנות חיי היה הדר שותף בסטודיו לצילום ברמת גן, וצלם אומנותי מקצועי. בין היתר תרם הדר מיצירותיו לתערוכת "עושים עירום בשישה צבעים" באפריל 2009.
הדר היה אדם אדיב ונעים הליכות. עד יומו האחרון טיפח הדר את תחביבו הגדול ביותר, שהיה להכיר אנשים חדשים. יהי זכרו ברוך.

קצת מהסרטים שהדר היה מעורב בהם תוכלו למצא בקישור הבא: http://makore.6tzvaim.com/taxonomy/term/212

קובץ מצורףגודל
211321.jpg40.94 ק"ב

תגובות

הדר גרד ז"ל

יהי זיכרו ברוך , אדם נעים הליכות,אופטימי ומאד חיוני..

עיזרו למצוא בית חם לכלבה של הדר גרד ז"ל

כל-כך עצוב. :-(
רק לציין, שהדר השאיר אחריו כלבה בשם אודרי. ממה שסיפרו לי, אודרי היא כלבה מבוגרת, והמשמעות היא, שאם תמסר לצער בעלי חיים, היא כנראה תורדם בשל גילה, ואם תמסר לכלביה העירונית סיכוייה לאימוץ קלושים, והיא עלולה לבלות את כל חייה בכלוב. פגשתי היום את אודרי לראשונה, מדובר בכלבה ממושמעת, שקטה ידידותית (אבל לא מעיקה), טובת לב, וכנראה שגם "צעירה ברוחה" (כמו הדר) כי גילה המתקדם אינו ניכר.

אודרי כיום נמצאת בבית זמני, ונשמח לכל עזרה במציאת לה בית קבוע ואוהב.

במידה ותרצו לפתוח את ביתכם וליבכם בפני אודרי אנא צרו קשר בהקדם:
eli7alexander(AT)gmail.com
0524776707

נשמח להפצה בין חברות וחברי הקהילה (ומחוצה לה), ואפשר גם בפייסבוק:
http://www.facebook.com/pages/mwzym-byt-lklbh-sl-hdr-grd-zl/171387149568...

תודה רבה,

-- אלישע (שוקי) אלכסנדר

הדר

ראשית הבהרה,הדר תרם גופתו למדע כמוני וכמו עוד אנשים טובים שמעדיפים בתרומתם את קידום המדע והרפואה לטובנו ולטובת הדורות הבאים ולא קבורה באדמה שתולעים ינברו בגופנו,ולעניין,הדר ז'ל(כל כך מוזר לכתוב על אדם שרק אתמול ישבנו בארוחה יחד)
להדר לא תהייה הלוויה כיוון שגופו באוניברסיטה בת'א,
בערב של אמש היתכנסנו החברים והעלנו זיכרונות על הדר,בתכנית לעשות ערב זיכרון מסודר ומכובד לכלל הקהילה,רציתי לציין בהיזדמנות הזו ולהגיד תודה גדולה לברוך שבא במיוחד מגבעת עדה להיתכנסות וגם להנצח את האירוע ולצלם,תודה ברוך עמה שעשית על מה שאתה עושה ועל מה שעוד תעשה,איזה כייף לנו כקהילה להתגאות ולהתהדר באדם כמו ברוך שלא יודע אף פעם להגיד ל א , תמיד מוכן לעזור,ליזום ולעורר את כל הנירדמים לעשיה ולהוציא את הפוטנצייל אל הפועל,
מאוד חשוב שתהיה ביננו עזרה הדדית,אני חסר שנה מעל שלושים שעות בהיותי מטפל בכל הפרוצדורה ,רוב טוב ובשמחות אדם-ללו אלמוג

אדם ללו אלמוג