החברה הישראלית

סיכונים וסיכויים

כל סוג של דיכוי, הפליה, רדיפה וכ"ו, (איני מתכוון לאירועים חריגים ביותר כמו רצח עם והשואה, שמתרחשים לעיתים רחוקות, אלא למאורעות שוטפים ושגרתיים) - יפגעו בעיקר וקודם כל במי שנכנע להם! ותאמרו: מה סיכוייו של מיעוט קטן ואולי חלש מול רוב דורסני ואכזרי אפילו. ובכן רבותי, זכויות לא נופלות כך סתם מן השמים אלא מושגות רק במאמץ כה רב הכרוך במאבקים חברתיים, מאבק דמים אפילו. שימו לב כי פרוש המילה דמים הוא גם כסף וגם דם, משמע חיי אדם! הברירה היא בין לסבול לשווא או לנסות לתקן משהו, ויהי מה.

מקור תרבות האלימות בהנהגה שלנו

"האלימות שמוצפת החוצה אל רחובות הערים ובתוך מה שאמור להיות בתים בטוחים, היא אינה מקרית, ואינה חריגה, היא רק עדות לקצה של נורמה במדינה שחיה על חרבה. במדינה בה נשיא נהג בנשים על פי החשד באלימות מינית סדרתית, בממשלה בה ישב שר משפטים שפלש לגופה של אשה דקה לפני שהצביע בעד פלישה למדינת לבנון השכנה, בחברה שבה טרנסיות וטרנסים הופכים קורבן של אלימות פיזית ומילולית בשל מופע והכרעה מגדרית שאינה הולמת את האחד הגברי

כתבת וידאו: פיגוע רצחני על רקע שנאה גזענית

עבודת וידאו מרגשת - צילום איזור בבית פזי, יום אחרי הפיגוע (אור ליום שני).
בל לא הצליחה להרדם, וניגשה לחפש בין החפצים תשובה. בדרך שוחחה גם עם עוברת אורח.

"התופעה ההומו לסבית היא סטיה מן הטבע": כך חושב כמעט כל אדם חמישי בישראל

18% מהאוכלוסיה בישראל סבורים כי הומוסקסואליות היא סטיה מן הטבע - כך עולה מסקר שביצע הפרופ' אורי דגני מחברת גיאוקרטוגפיה עבור גלי צה"ל ופורסם הבוקר. עוד בסקר: כמעט כל אדם עשירי סולד מלהט"ב: 8% מהאוכלוסיה אמרו כי הם חשים סלידה כלפי הקהילה הגאה בישראל.

פרידמן מתקפל: חזר בו מההחלטה לצמצם את הגדרת ה"ידועים בציבור" לסטרייטים בלבד במסגרת חוק הירושה החדש

אתר ואללה! מדווח הבוקר כי שר המשפטים, פרופ' דניאל פרידמן, הודיע אתמול לאגודה לזכויות האזרח, באמצעות ראש לשכתו, הד"ר גיא רוטקופף, כי "לא יקדם את הצעת חוק הירושה, אם הדבר עלול לפגוע בזכויות רכושיות של זוגות חד-מיניים".

פרשת פרידמן: הפגנה מול משרד המשפטים בתל-אביב

עקב תקלה טכנית, השידור יעלה בשעות הקרובות. אין הופעתו של אדם בצילום מעידה על העדפתו המינית.
שלב תוכן