פעילות קהילתית

מטרת הקורס: ללמוד להקשיב

כ-20 תלמידים בקורס "יש עם מי לדבר" - קורס שנפתח לפני מספר חודשים, ומטרתו להכשיר אנשי קשב לקו הסיוע והמידע הטלפוני. ברוך אורן יצא לראיין את כפיר לביא, רכז הקו וגם מפיק הקורס, על הקורס, על הקו ועל קווי קשב בקהילה. צילם: בן ציון סליוז תחקיר: דוד גונן גינזבורג. ערכו: רועי ב. ואביהוא שאלתיאל. * הערה: החומר צולם בחודש דצמבר האחרון. תגיות נוספות: כפיר לביא, מתנ"ס גאה, יש עם מי לדבר, קוי קשב ומידע, קורס הכשרת מתנדבים, משטרה, טל קרויטרו הופעת אדם בצילום אינה מעידה על העדפותיו.

גילי פלסקין מנחה קבוצה חברתית ללסביות בתל אביב

דפנה ברקאי מראיינת את גילי פלסקין, מנחת הקבוצה החברתית החדשה ללסביות במתנ"ס הגאה בתל אביב. גילי פלסקין היא המחברת של הספר "דברים שרציתי לגעת". תגיות נוספות: פעילות נשים, לסביות, קבוצה חברתית צילום: ברוך אורן עריכה: דוד גונן גינזבורג

הומופוביה בפרדס חנה: הבוקר נעקרו דגלי גאווה מרכב המשמש את שישה צבעים

ברחוב התפוז 4 בפרדס חנה, פועל מזה חצי שנה מרכז קהילתי גאה: זהו הסניף המרכזי של עמותת שישה צבעים, העוסקת בפעילות קהילתית גאה. בנוסף לפעילות בפרדס חנה, שישה צבעים מפעילה קבוצות חברתיות גם בחדרה, אשדוד ותל אביב.

הבוקר גילה בן ציון סליוז, גזבר העמותה וחבר הועד המנהל בה, כי שני דגלי גאווה שהותקנו ברכב אשר עמד בחניית המרכז הקהילתי, נעקרו ממקומם.


שאריות דגלי הגאווה בחלונות הרכב

הכנות אחרונות לסלון הורוד בחדרה

מיכל, מובילת הסלון הגאה בחדרה, מספרת קצת: על מה בעצם מדובר? איך מתקדמות ההכנות? מי מוזמן? (כולם) ליצירת קשר עם מיכל תוכלו לפנות ל hadera@6tzvaim.com או להעזר בטופס יצירת הקשר באתר שישה צבעים טופס יצירת הקשר באתר שישה צבעים. עוד מידע בדף הבית של הסלון הורוד בחדרה כתב: רועי עריכה: ברוך אורן
שלב תוכן