סוף שבוע של "טראומה ומנהיגות" למדריכי פיצ' - מרחב פתוח לנוער בחיפה

בסוף השבוע האחרון התקיימה פעילות תחת הכותרת "טראומה ומנהיגות". את הפעילות הנחה ברוך אורן, בהסתמך על מודל שפותח ע"י יאן אנדריאה, מומחה לנושא טראומה קהילתית בקהילת הלהט"ב. השתתפו 10 אישה ואיש; כל המשתתפים הינם מפעילים בפיצ' - מרחב פתוח לנוער אשר מפעילה עמותת שישה צבעים בחיפה.

הבית הפתוח, המפעיל גם הוא מרחב בטוח לנוער - בנ"צ - הזמין את מדריכותיו ומדריכיו לסוף השבוע, אך אלו לא הצליחו לפנות זמן כדי להשתתף. לעומתו, האגודה המפעילה את ה"בר נוער", ארגון הנוער הגאה (איגי) המפעילים את "המטבחון" והפורום החיפאי המפעיל את ה"דוש" - לא הסכימו להזמין את מפעילי המרחבים הפתוחים לפעילות.

הסמינר לא התקיים במתנ"ס הגאה שבגן מאיר בעקבות סירובה של עיריית תל אביב לאפשר לשישה צבעים לפעול במסגרתו. העירייה טענה שעל שישה צבעים לשלם עשרות אלפי ש"ח לביטוח, אחרת לא יהיה ניתן לאפשר לעמותה שימוש במתקנים עירוניים. בלית ברירה התקיים הסמינר בבית "הגדה השמאלית" בתל אביב.


תמונת הלוח בסוף הסמינר

קובץ מצורףגודל
DSC_0676_low.jpg230.98 ק"ב

תגובות

כל הכבוד למי שיוצא בטלוויזיה

אפילו שכול כוכבי הטלוויזיה הגאים שמככבים מדי ערב בתוכניות פריים טיים בערוץ 2, 10 וברדיו, עדיין יש כל כך הרבה אנשי תקשורת שלא יוצאים. ההומואיים והלסביות עדיין מקוטלגים כ'גאיי מחמד' ומנסים לביית את התופעה. איך זה שלסביות לא מוצגות בתקשורת כמעט בכלל? מפיקי התוכניות דווקא משוויצים שהצליחו להשיג הומו לתוכנית שלהם. רבים מהם ממשיכים בקמפיינים פרסומיים...
אין לי ספק שבעשר השנים הקרובות המצב יהיה דומה למה שקורה באירופה של היום. שזה טוב.
"מסע של אלף מילין מתחיל בצעד קטן" - לאו צה