בין ימי זיכרון

אין, אין מה להגיד. חופשת הפסח נגמרה וגם למפגש האחרון שלנו, הגענו רק שלישיה. משהו מתיש בחגים הללו, שבא לך להכנס מתחת לפוך ולישון. אולי בגלל שעדיין קר בחוץ.
ועם זה, יש הרגשה של אנרגיות חדשות בצוות. אביהוא משקיע המון, וגם אני משתדל לעזור. אולי אפשר יהיה לראות התקדמות עוד מעט.
השבוע נפגשנו שוב עם עובדי המתנ"ס הגאה, ויתכן שלאור הפגישה הזו, ישיבות המערכת שלנו יתחילו להתקיים במתנ"ס, שלפי מה שהבנתי, הרבה יותר נגיש וזמין לתל אביבים שבינינו. אנחנו מדברים על תחילת מאי, כלומר מה-1 למאי, שזה יום שישי הבא, אנחנו בטח כבר נתחיל להפגש במתנ"ס. נהדר!

לגבי כתבות חדשות - חודש של השבתת חדר העריכה, זה בהחלט משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. לא העלינו שום כתבה כבר שבועיים. אולי נצילח בשבוע הקרוב לשדר משהו.

בין כל העייפות הזו של חגים ושינויי מזג אויר תכופים מדי, בכל זאת הצלחנו לחדש קצת.
קודם כל החלטנו להקים דיון ציבורי בנושא "מה יהיה עם מה קורה" - סוג של "יחסינו לאן", כלומר דיון רציני, אבל ציבורי. הדיון יתקיים במסגרת אירוע "הקהילה לאן?" שעמותת שישה צבעים תערוך במסגרת אירועי הגאווה בעוד כחודש. את האירוע יזמנו במסגרת מפגש משותף: אביהוא, רכז הפרויקט, נירה, בימאית ויוצרת דקומנטרית, ועבדכם הנאמן. כשנצליח לגבש את זה עוד קצת, נעדכן, וכמובן נזמין, גם אותכם.

עוד הפתעה נעימה: יצר עימו קשר דודו, - בחור צעיר וחביב, שרוצה מאוד להקים תוכן וידאו גאה באינטרנט, לקראת אירועי הגאווה בתל אביב. אנחנו נעדכן אתכם מה מתקדם עם זה.

בנתיים, באיחולי שבוע נעים,
ברוך