אז שכחנו פרט קטן

בשבועיים האחרון השקענו כל דקה פנויה בהכנת המהדורה המסכמת לשנת 2008. מדובר בלקט כתבות ממהלך השנה החולפת, שאוגד לתוכנית באורך חצי שעה. במצטבר, זה דרש מעל שבועיים עבודה.
ביום רביעי האחרון, במפגש המערכת, פתחנו שמפניה לרגל סיום המהדורה והעברת הקלטת לשידור. זה היה בהחלט כיף - עם הבמבה והעוגיות שוקולד צ'יפס.
זו בסך הכל המהדורה השניה של מגזין "מה קורה" שאנו מעבירים לטלויזיה הקהילתית. כששלחתי את הקלטת, חשבתי לעצמי - איזה חבל שאין לנו פנאי לצפות בקלטת היום במפגש "מה קורה", לפני שאני שולח אותה לשידור. אולי לחברים יהיו רעיונות לשיפור? אולי סתם פיספסתי משהו בעריכה הסופית, ועין נוספת יכולה לחדש? זה הוביל אותי לרעיון שכדאי להקים נוהל הכנת קלטות לשידור, ובו לכלול גם מרחב, בלוח הזמנים, לצפייה ביקורתית בקלטת לפני ששולחים אותה החוצה.
מסתבר שלא רק אני חשבתי כך. היום התקשרה אלינו זזי, מנהלת התוכניות בערוץ הקהילתי, ואמרה כי הצופה, שצפה בקלטת לפני השידור, רשם לה בטופס הצפייה כי ישנה דקה שלמה בלי סאונד בהקלטה. וחוצמזה הקריינות שעשינו ממש לא ברורה וכדאי מאוד לעשות אותה מחדש.
ככה שנותרנו, בנתיים, על שולחן העריכה.

אולי לגמנו שמפניה מוקדם מדיי :-)

מיידית נראה שלוח הזמנים שלי, לפחות, הולך להשתנות. במקום יום שני רגוע ופגישה עם חברים, מסתמן כאן לילה לבן וצילום מחדש של הקריינות.
רגע - אבל - מי יקריין? טוב, אני אבדוק עם אביהוא פנוי, או אולי דווקא עמית סטמפלר...ממש לא מתאים לי לקריין בעצמי!