טרור בבית האגודה בתל אביב

סמוך לשעה 22:40 התקבל דיווח במוקד המשטרה אודות יריות במרתף בנין ברחוב נחמני 28 בת"א. כוחות משטרה בפיקוד מפקד המחוז ניצב שחר איילון ומפקד מרחב ירקון נצ"מ משה אדרי הגיעו למקום, מדובר במרתף בנין המשמש את אגודת ההומו-לסביות, מחקירה ראשונית עולה כי חשוד ירה לעבר הנוכחים במקום כתוצאה מכך נהרגו שני צעירים ו-12 אנשים פונו לבתי חולים וולפסון, תה"ש ואיכילוב בדרגות פציעה שונות, הרקע טרם ברור. ככל הנראה מדובר באירוע פלילי. החקירה הוטלה על ימ"ר ת"א.

דובר המשטרה:

בעקבות אירוע הירי הקטלני בת"א, המפכ"ל רנ"צ דודי כהן שהגיע לזירה קיבל דיווח ממפקד המחוז, המפכ"ל התייחס לאירוע ואמר: " מדובר באירוע חמור ביותר, משטרת ישראל תשקיע את מירב האמצעים והמשאבים הנדרשים כדי להתחקות אחר הרוצח ושותפיו".

עדכון:

הותרו לפרסום שמותיהם של שני ההרוגים שמצאו את מותם באירוע הירי אמש ברחוב נחמני בת"א: ההרוג כץ ניר, יליד 1983 מגבעתיים, וההרוגה טרובישי ליז ילידת 1992 מחולון. החקירה מנוהלת במפלג תשאול - ימ"ר ת"א.

המרכז הגאה והבית הפתוח, כי יעמידו שירותי תמיכה וייעוץ לרשות הקהילה. בהודעת המרכז צוין, כי צוותו, יחד עם עובדים סוציאליים ומתנדבים בקו הסיוע של האגודה, "יש עם מי לדבר", יענו לשיחות במשך כל הלילה. מספר הטלפון הוא: 03-5252896 או 03-6205591 (האגודה). כמו כן, הודיע המרכז, כי כל פעילויותיו מוקפאות, עד להודעה חדשה.


שישה צבעים מרכינה ראשה לזכרם של הנרצחים
ניר כץ, יליד 1983 ממודיעין
ליז טרובישי, ילידת 1992 מחולון
יהי זכרם ברוך.