טיול ושתילת עצים בתובל שבגליל

הפעם אני מעוניין לכתוב פוסט שמח לרגל חג ט"ו בשבט, האגודה לשמירת הפרט שהיא אגודה של הומוסקסאלים, לסביות, בי וטרנס, התארגנה והשיגה אוטובוס וטיול מאורגן לקיבוץ תובל בצפון ליום נטיעות נוסף בקיבוץ הזה שמארח אותנו בנטיעות ומוסיף עצים למקום מרהיב בהרי הגליל.

התארגנו במפגש בתחנת הרכבת ויצאנו משם בשעות הבוקר, הנסיעה היתה מלווה בשירה בציבור וברוח נהדרת של משתתפי הנסיעה, כמובן שהיו לנו הפסקות בדרך לשתיה חילוץ עצמות, ונישנוש קל במסעדות בכביש המהיר.

תובל נמצאת צפונית לכרמיאל, על מרום ההרים, הנוף מרהיב ביופיו.

באותו יום של טיול השמש זרחה והיה יום חורפי נעים, אנשי תובל אנגלו סקסים נעימים, אירחו אותנו בהגיענו למקום במרק חם, מיצים טבעיים, מפירות הארץ, וכמובן מי שרצה היו גם משקאות חמים, והווירה היתה נהדרת נסבירת פנים ומארחת נהדרת.

אחרי מנוחה ואכילה ושתיה הודרכנו למקומות הנטיעה, התילקנו לקבוצות, חלק נטע עצים רכים ןקטנים, וחלק אחר קיבל עצים גדולים יותר לנטיעה, שותפות העבודה היתה נהדרת, זה נתן לנו תיאבון, ואחרי שהנטיעות הושלמו חזרנו לכיכר הפתוחה שבה התאספנו בתחילה, ערכנו שולחנות מתקפלים לארוחה שכל אחד מאתנו הביא וערך מראש בבית, היה מכל טוב, פשטידות, סלטים, ומאכלים שונים, כיד הטובה על המבשלים שביבנינו.

האווירה היתה נוחה המשך כל הטיול לאורכו, חוץ מעבודה חלוצית שהוספנו בהתנדבות בנטיעת עצים לקיבוץ והעשרת הנוף בגידול העצים ליערות במשך הזמן כי המקום היה ערום ועריה קודם לכן.

צילומים על ארוע זה יבוא בהקדם ויכנס לגלריה התמונות שלי אני מקווה שתהנו ממנו, בראיה בו בזמן שאנו היינו שותפים בפועל בעשייה.

לכאורה כתבתי את הפוסט בכוונה להוציא אותנו משגרת הפוסטים האחרונים שהיו ברשת על ידיעות של מפוטרים מעבודה, בחירות, גירושין, וכיוצא בזה שהשרה עלינו תראומה של יאוש. אני תקווה שנהניתם מפוסט זה שהוציא אותכם מעט מהשגרה. להשתמע בשמחות.

(צילום: הדר גרד)